Witamy na naszej stronie

     Dzisiejszy świat przemysłu gastronomicznego i mięsnego zmienia się w zawrotnym tempie. Ekspansja marketów i ich konkurencyjność, nowe przepisy prawne, zwiększenie świadomości wśród konsumentów, zakupy on-line i postęp w wymianie informacji – to tylko niektóre z czynników, które powodują zmiany otoczenia, w którym żyjemy. Zmiany te niekiedy tworzą trudne sytuacje dla tradycyjnego producenta. Nawet uzbrojonemu w najlepszą technologię producentowi trudno jest być na tyle elastycznym, aby w pełni zaspokoić wymagania obecnego rynku. 

 

"JUSTPOL SA" PODĄŻAJĄC ZA ZMIANAMI OTOCZENIA OFERUJE: ŚWIATOWEJ KLASY TECHNOLOGIĘ I ŚWIATOWEJ KLASY WIEDZĘ...

 

     Nasza technologia pozwala nam produkować maszyny i systemy, które wspomagają proces przetwarzania mięsa, jak i podejmowanie decyzji związanych z jego produkcją. Nasza wiedza i 20 letnie doświadczenie w przemyśle mięsnym

i gastronomicznym pomogą Wam w osiągnięciu zamierzonych celów.

Nasze rozwiązania są mniej skomplikowane, a jednocześnie bardziej atrakcyjne cenowo dla Twoich finansów.

    Od 1994 roku JUSTPOL SA utrzymuje mocną pozycję zarówno na rynku polskim, jak i rynkach międzynarodowych, między innymi w Europie, Azji, Ameryce Północnej i na Dalekim Wschodzie. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań

i udoskonalamy naszą ofertę dla klientów, na nowo pozyskanych rynkach zbytu. Misją firmy JUSTPOL SA jest ciągłe doskonalenie produkcji maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego, prowadzące do podnoszenia poziomu sprzedaży wyrobów mięsnych Naszych Klientów. Decyzja należy do Ciebie, pamiętaj my zawsze Ci pomożemy.

     Jeżeli pasjonujesz się swoją produkcją, szukasz doskonałości lub jesteś produkcyjnym liderem, który szuka innowacyjnych metod obniżenia kosztów, lepiej nie mogłeś trafić.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyszukiwarka

News

Wielkanoc 2021

Wyszkiego najlepszego na święta !

więcej

Życzenia Świąteczne 2020/2021

Wszystkim naszym klientom, partnerom i współpracownikom życzymy zdrowych i radosnych...

więcej

Instalacja 10 m. Pieca Parowego

Jednym ze zrealizowanych przez nas projektów jest wyprodukowanie pieca prawo powietrznego 06-16 o długości 10000 mm i szerokości taśmy 600 mm.

 

więcej

Wielkanoc 2020

Życznia Świąt Wilkiejnocy dla wpsółparaconik, prnterów i Klientów, bo własni dzięki wam istniejemy.

więcej

Kontakt

"JUSTPOL SA" Justyna Kępa

42-202 Częstochowa
Plac Bohaterów Getta 7A/25

NIP/TIN NO: PL5730029160


tel. +48 34 360-60-17 
tel. +48 34 360-60-97 
 
tel./fax +48 34 360-58-25

e-mail: info@justpol.pl